Fabryka Maszyn Dziwnych

Nie po to rodzimy się różni, żeby jeździć seryjnymi pojazdami.

Motto: Potrzebujesz w życiu jedynie dwóch rzeczy – WD-40 i „trytytek”. Jeśli coś się nie rusza, a powinno, użyj WD-40. Jeśli coś się rusza, a nie powinno, użyj „trytytki”

Strona, którą właśnie czytasz, to zapis części z tego, co zbudowałem w swoim warsztacie. Polecam szczególnie dział Motocykle, zawierający moje kombinacje związane z motorowerami i motocyklami, przyczepami, wynalazki w budowie i przebudowie

Niepasujący do części motocyklowej UAZ, ma swój kącik.

Dział Warsztat to opisy moich zabawek, technik i pomysłów czyli wszystko, co szczelnie wypełnia grotę za zielonymi drzwiami pewnego budynku.

Nowy dział DIY "niewarsztatowe" vel Zrobiłem To Sam to różne „słodowe” pomysły, rzeczy wykonane w warsztacie, ale służące poza nim. Jakiś ekwipunek turystyczny, meble, pełny miszmasz.

Zapraszam do zapoznawania się z treścią działów (po lewej), wysyłania mi uwag na wiki{małpa}grzegorski.net, podsyłania propozycji.

Przerzuciłem tu także część artykułów ze starej wiki Dział o komputerach i PDA, i tak nie rozwijany, zniknął. Kilka ciekawych artów z niego pozostało na starej wiki.